Tanie biuro tłumaczeń

2020-07-14 Tlumacz

Tanie biuro tłumaczeń to podmiot który jest poszukiwany zarówno przez firmy jak i osoby prywatne. Wpływ na tego typu sytuację ma potrzeba uzyskania niezbędnych przekładów w rozsądnych cenach.

Nie zawsze jednak w parze z ceną idzie jakość, czego dowodem są opinie niezadowolonych klientów. Centrum Dobrych Tłumaczeń wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom łącząc to w co najistotniejsze w translacjach z satysfakcjonującym poziomem kosztowym. Udało nam się osiągnąć taki stan rzeczy dzięki:

Tanie biuro tłumaczeń jest do Waszej dyspozycji online

  • Prostej strukturze organizacyjnejtanie biuro tłumaczeń nie jest skomplikowane pod względem struktury organizacyjnej. Jesteśmy firmą rodzinną i dzięki powyższemu każdy z członków naszego zespołu może się swobodnie zastępować i uzupełniać. Brak konieczność utrzymania rozbudowanej administracji sprawia, że nie ponosimy dużych nakładów na utrzymanie swojego zespołu, co istotnie wpływa na ceny.
  • Wykorzystaniu narzędzi informatycznych – oferowane przez nas tłumaczenia byłyby droższe, gdyby nie fakt że nasza firma wdrożyła oprogramowanie do zarządzania ich obiegiem. Dzięki wykorzystaniu informatyki nie musimy ponosić znaczących nakładów czasowych na czynności administracyjne. Krótsze zajmowanie się pojedynczym zleceniem oznacza, że w efekcie staje się ono tańsze dla finalnego odbiorcy.
  • Uproszczeniu procedury wycenbiuro tłumaczeń online działa w branży językowej od 2012 roku. Prawie 10 letnie doświadczenie wyrobiło w nas nawyki, które sprawiają że do tematu wycen podchodzimy w sposób niemal automatyczny. Z góry wiemy ile kosztować będzie tłumaczenie kompletu dokumentów samochodowych czy aktu urodzenia. Do wycenienia dokumentacji niestandardowej używamy oprogramowania typu OCR. Standard ten przyczynia się do podnoszenia naszej wydajności i sprawia, że kalkulacje są zgodne ze stanem rzeczywistym.
  • Współpracy z licznym gronem filologów tanie biuro tłumaczeń nie miałoby racji bytu, gdyby nie fakt że jest silne kadrowo. Znamy profil zainteresowań naszych filologów i wiemy jakie tłumaczenia są dla nich najwygodniejsze i zajmują najmniej nakładów czasowych. Odpowiednie sparowanie tekstu z jego Wykonawcą powoduje, że przekłady pisemne wcale nie muszą być drogie. Dodatkowym atutem naszej firmy jest możliwość udzielania rabatów przy materiałach o większej objętości.

 

Tanie biuro tłumaczeń
Tanie biuro tłumaczeń
Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE