Biuro tłumaczeń online

2018-07-27 Tlumacz

W dzisiejszych czasach, Internet daje nieograniczone możliwości. Za pomocą sieci załatwiamy wiele spraw, które jeszcze do niedawna wymagały osobistej ingerencji. Internet jest przestrzenią, która nie tylko pozwala oszczędzić czas, ale również pieniądze. Z dobrodziejstw trybu online korzystają osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Taki stan rzeczy jest pokłosiem upowszechnienia się technologii.

Zakup urządzenia z dostępem do sieci jest na tyle tani, że może sobie pozwolić na niego nieomal każdy. Coraz większa przepustowość łączy sprawia, że każdego dnia przez świat wędrują miliardy gigabajtów. Łatwiejsze niż kiedyś jest nawiązywanie nowych kontaktów i ich późniejsze podtrzymanie. Dobrodziejstwa Internetu doceniła również branża przekładów pisemnych. W ślad za Państwa potrzebami uruchomiliśmy biuro tłumaczeń online. Nasz projekt otrzymał nazwę Protlumaczenia.pl i służy klientom już prawie 5 lat. Translacje Internetowe realizowane przez kooperujących z nami filologów obejmują:

Biuro tłumaczeń online dla firm i klientów indywidualnych

  • Tłumaczenia przysięgłe online – przekłady poświadczone są specyficzną grupą translacji, która jest akceptowana przez sądy, urzędy oraz wszelkiego rodzaju instytucje. Zadaniem tego typu tłumaczeń jest rozwianie wątpliwości, co do treści danego dokumentu. Protlumaczenia.pl swoją ofertą obejmują 40 języków obcych, przekładanych na 120 sposobów. Doskonale sprawdzamy się w roli partnera dla sektora b2b. Osoby, którzy chcą zlecić konkretne tłumaczenia, nie muszą odwiedzać nas osobiście. Wystarczy bowiem zeskanować odpowiednie papiery i dostarczyć je na naszego maila.
  • Tłumaczenia specjalistyczne online – wiele pism, instrukcji obsługi lub wyników badań ma na tyle skomplikowaną warstwę słowną, że zasługuje na miano specjalistycznych. Doskonałym przykładem tego typu dokumentów są teksty medyczne oraz techniczne. Ich przydatność jest nieoceniona z punktu widzenia celów, które można dzięki nim osiągnąć. Kontynuacja leczenia, wdrożenie nowej technologii lub procesu wymaga uzyskania odpowiedniego poziomu tłumaczonego tekstu. Protlumaczenia.pl dysponują sprawdzonym teamem Wykonawców. Naszym serwisem objętych jest niemal 50 dziedzin wiedzy. Zapewniamy wysokiej klasy tłumaczenia w rozsądnych cenach.
Biuro tłumaczeń online zaprasza do kooperacji
Biuro tłumaczeń online zaprasza do kooperacji

Protlumaczenia.pl to firma, której warto zaufać. Zapraszamy do dostarczenia nam cyfrowych kopii dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej lub aplikacji Android, którą można pobrać tutaj.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE