Graficzna edycja tłumaczeń

2020-02-24 Tlumacz

Graficzna edycja tłumaczeń to jeden z aspektów, na który zwracają osoby zamawiające usługi językowe. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest konieczność wiernego odwzorowania zawartości danego dokumentu. W wielu przypadkach warstwa wizualna jest bowiem tak samo istotna jak jego treść. Odpowiedni układ danego przekładu ma kluczowe znaczenie w przypadku przekładów, które zawierają tabele, diagramy oraz wykresy. Jednym z przykładów tego rodzaju translacji są tłumaczenia techniczne. Centrum Dobrych Tłumaczeń posiada w swoim zespole nie tylko filologów, ale również osoby, które potrafią wiernie odwzorować wygląd papierów źródłowych. W naszej pracy używamy oprócz umiejętności językowych także:

Graficzna edycja tłumaczeń – przekłady dla biznesu

  • Odpowiedniego oprogramowaniegraficzna edycja tłumaczeń nie byłaby możliwa do osiągnięcia, gdyby nie fakt że odbywa się przy użyciu odpowiednich narzędzi. Nasza firma dysponuje zaawansowanymi edytorami graficznymi, których użycie sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Przekłady przygotowane przez nasz team są gotowe do użycia bez ponoszenia wtórnych nakładów na ich „wygładzenie”. Na życzenie naszych odbiorców wykonamy przekłady, które będą mogły być użyte do bezpośredniego wydruku.
  • Wielu formatów plikugraficzna edycja tłumaczeń obejmuje najpopularniejsze rozszerzenia plików. Od naszych klientów przyjmujemy dokumenty w wielu rozmaitych formatach. Każdy z Państwa może zatem dostarczyć nam plik z takich programów jak choćby Corel Draw czy Adobe Photoshop. Nasi specjaliści nie tylko nie będą mieli problemów z ich odczytem, ale również naniosą na oryginał warstwę tekstową lub zmodyfikują jego zawartość zgodnie z powziętymi ustaleniami.
  • Zegarka 🙂 –  fachowa edycja tłumaczeń nie trwa u nas w nieskończoność. W naszej pracy czas ma niebagatelne znaczenie i idzie w parze z odpowiednią jakością. Klienci, którzy zlecą nam tłumaczenia takich dokumentów jak choćby instrukcje obsługi mogą liczyć na szybką obsługę i wsparcie na każdym z etapów realizowanego zadania. Centrum Dobrych Tłumaczeń to firma, która nie pobiera dodatkowych opłat za usługi ekspresowe. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Na każdą wiadomość zawierającą zapytanie ofertowe, odpowiemy przed upływem 1 doby.

 

Graficzna edycja tłumaczeń
Graficzna edycja tłumaczeń
Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE