FAQ

FAQ – najczęściej zadawane pytania

  1. Jak skorzystać z tłumaczeń online ?

Tłumaczenia online pozwalają na zamówienie potrzebnych Państwu przekładów. Dają one sposobność do uzyskania wsparcia specjalistów językowych bez wychodzenia z domu. Korzystanie z translacji Internetowych jest obecnie najbezpieczniejszą formą współpracy z biurem tłumaczeń. Jeśli więc chcecie Państwo skorzystać z usług językowych online  to zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 dnia roboczego.

  1. Ile kosztują tłumaczenia online ?

Tłumaczenia online rozliczane są podług ilości znaków ze spacjami. 1 strona rozliczeniowa przekładu zwykłego liczy 1800 znaków ze spacjami, a przysięgłego 1125. Stawki jednostkowe uzależnione są od kierunku przekładu, a końcowa cena może być pomniejszona o uzyskany przez Państwa rabat. Za przekłady Internetowe osoby prywatne wnoszą opłatę przed realizacją zlecenia, a firmom wystawiamy faktury z odroczonym terminem płatności.

  1. Jakie typy przekładów obsługuje biuro tłumaczeń online ?

Biuro tłumaczeń online obsługuje wszystkie typy przekładów. Nasi filologów pozostają do Państwa dyspozycji zarówno w zakresie translacji zwykłych, przysięgłych jak i specjalistycznych. W Centrum Dobrych Tłumaczeń można zamówić tłumaczenia dokumentów standardowych, technicznych oraz z zakresu medycyny i nauk pokrewnych. Specjalizujemy się w tekstach prawniczych, które obejmują lokalizacje umów oraz kontraktów.

  1. Jakie pary językowe obsługuje biuro tłumaczeń ?

Centrum Dobrych Tłumaczeń obsługuje przekłady z języka polskiego na dowolny język obcy i odwrotnie. Jako jedni z nielicznych w kraju polecamy również nasze translacje z jednej mowy obcej na drugą. Mogą się one przydać szczególnie przedsiębiorstwom, które prowadzą swoją działalność na kilku rynkach jednocześnie.

  1. Czy zajmujecie się profesjonalną edycją dokumentów ?

Tłumaczenia online w naszym wykonaniu to nie tylko warstwa słowna czy merytoryczna. Taką samą dbałość przykładamy także do ich warstwy wizualnej. Dokładamy wszelkich starań, aby wygląd przekładów był zbieżny z okazanymi oryginałami, a w razie czego wprowadzamy niezbędne poprawki. Nasze translacje można wykorzystać do bezpośredniego druku lub publikacji na stronie WWW. Zapraszamy do kooperacji.

 

FAQ - pytania i odpowiedzi
FAQ – pytania i odpowiedzi

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE