O nas

Centrum Dobrych Tłumaczeń to firma zajmująca się tłumaczeniami na 87 języków. Siedziba naszego biura tłumaczeń mieści się w Grudziądzu, jednak obsługujemy klientów nie tylko z naszego miasta, powiatu, czy województwa, ale nawet z całej Polski.

To, co przykuwa uwagę klientów to szybki czas realizacji, stosunkowo niska cena, wysoka jakość tłumaczeń oraz zadowolenie klientów, którzy polecają nas dalej. Dzieje się tak, ponieważ w codziennej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość i zadowolenie klienta, a ciągłość zleceń, jak i brak zatorów terminowych są dla nas gwarancją, że możemy sprostać każdemu zleceniu i wykonać solidne tłumaczenie z dowolnego języka.

Centrum Dobrych Tłumaczeń zaprasza

Misją naszej firmy jest tłumaczenie na większość języków świata – dziś, dzięki współpracy z wykwalifikowanymi tłumaczami, możemy zaoferować wysokiej jakości tłumaczenia na aż 87 języków. To bardzo dużo biorąc pod uwagę fakt, że w samej Unii Europejskiej są jedynie 24 języki urzędowe. Za naszą pracą kryje się jakość, a ta dotyczy tłumaczenia dowolnego dokumentu.

Działamy skutecznie. Posiadamy współpracowników w wielu regionach kraju. Sprawia to, że zawsze mamy do dyspozycji profesjonalnego tłumacza, który niezwłocznie jest w stanie podjąć prace przy tłumaczonym tekście, a Ty szybko otrzymać niezbędny dokument we właściwym języku.

Centrum Dobrych Tłumaczeń
Centrum Dobrych Tłumaczeń

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE