Protlumaczenia Cities

2019-03-25 Tlumacz

Po okresie zimowej pluchy wreszcie nadeszła wiosna. Ta zaś ma dla naszego biura nie tylko wymiar namacalny, ale również symboliczny. Kiedy wszystko wokół nas się zieleni, poprawie ulega także nasz nastrój. Okres od marca do końca czerwca to podług wszelkich badań najlepszy czas na podejmowanie nowych inicjatyw. Nie bez powodu to teraz właśnie zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowego projektu tłumaczeniowego.

Protlumaczenia Cities to inicjatywa, której celem jest rozpowszechnienie bytności biura na krajowym rynku tłumaczeń. W konsekwencji powyższego uruchomiona została nowa strona WWW, mająca na celu propagowanie naszego serwisu w największych miastach kraju. Centrum Dobrych Tłumaczeń zaprasza Państwa do jej odwiedzin (https://protlumaczenia.eu/). Dla naszych klientów przygotowaliśmy:

Protlumaczenia Cities

  • Ofertę tłumaczeń online – przekłady Internetowe to absolutny hit minionych lat. Ich zaletami cieszą się nie tylko przedstawiciele biznesu, ale również osoby prywatne. Protlumaczenia Cities zauważają ten fakt nie tylko na arenie ogólnopolskiej, ale również lokalnej. Wiele firm z Grudziądza oraz jego okolic preferuje, zamiast osobistych odwiedzin, przesłać do nas papiery za pośrednictwem maila. Dla tych z Państwa, którym taka forma odpowiada przygotowaliśmy możliwość zlecania tłumaczeń z prawie 40 języków obcych. Za pośrednictwem formularza kontaktowego można dostarczyć nam wszelkie dokumenty, które wymagają translacji.
  • Jeszcze lepsze ceny – biuro tłumaczeń Grudziądz od zawsze słynęło z niewygórowanych cen. Decydując się na współpracę z nami mogliście liczyć Państwo na korzystne ceny i wiele rabatów. Większa liczba zleceń otrzymywanych online wymusiła na nas zmiany organizacyjne. Ukrócenie procedur administracyjnych sprawiło, że możemy zapewnić Państwo korzystniejsze stawki tłumaczeniowe. Zapraszamy do przesyłania zapytań. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Szersze zaplecze kadrowe – w dzisiejszych czasach coraz więcej przedsiębiorstw zauważa znaczenie potencjału ludzkiego w rozwoju prowadzonej działalności. Dla nas największą rolę odgrywają filolodzy, którzy realizują Państwa translacje. To dzięki ich zaangażowaniu szczycimy się mianem partnera, któremu warto zaufać. Projekt Cities sprawił, że nasza kadra uległa powiększeniu. Obsługujemy wszystkie rodzaje tłumaczeń i ponad 50 dziedzin wiedzy.
Protlumaczenia Cities - nowy projekt tłumaczeniowy
Protlumaczenia Cities – nowy projekt tłumaczeniowy
Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE