Tłumaczenia w erze zarazy

2020-03-27 Tlumacz

Tłumaczenia w erze zarazy to temat, który wielu z Państwa spędza z oczu przysłowiowy sen. Potrzeba uzyskania przekładu wybranego tekstu jest bowiem często niezależna od okoliczności, w których się znaleźliśmy. Obecna sytuacja nie nastraja nikogo optymizmem. Coraz większa liczba osób, które są zarażone musi budzić nasze przerażenie.

I choć nasze biuro tłumaczeń jest jeszcze póki co otwarte to nikogo nie zachęcamy do bezpośredniej wizyty w jego pieleszach. W tym specyficznym dla nas wszystkich okresie warto zostać w domu i jeśli już cokolwiek załatwiać to jedynie w sposób zdalny. Na szczęście jako firma jesteśmy na to przygotowani. Z naszych usług można skorzystać online bez obaw o konieczność kontaktu z drugą osobą. Centrum Dobrych Tłumaczeń zaprasza do kooperacji nie tylko mieszkańców Grudziądza, ale i wszystkich tych z Państwa, którzy potrzebują przygotować lokalizację językową wybranej dokumentacji. Nasi tłumacze są dostępni tak jak to było do tej pory, z tą różnicą że działają „na odległość”. Dla Waszej wygody przygotowaliśmy szereg udogodnień, które przyjmują postać:

Tłumaczenia w erze zarazy

  • Przyspieszonych wycentłumaczenia w erze zarazy są obsługiwane przez tych samych pracowników, których wielu z Państwa zna osobiście. Z uwagi na fakt, że nie są oni zaangażowani w obsługę klientów odwiedzających nasze przedsiębiorstwo to w całości mogą poświęcić się przygotowaniu wycen. Czas na podanie kosztów realizacji zlecenia nie powinien przekroczyć kilku godzin, a sama wykonanie tłumaczenia 2 dni roboczych.
  • Darmowej wysyłkiCentrum Dobrych Tłumaczeń zdaje sobie sprawę, że okres epidemii nie należy do korzystnych również pod względem ekonomicznym. Wiele firm utraciło swoje dochody, a jeszcze inne zmagają się z przestojami. W związku z powyższym informujemy, że każdy klient z Grudziądza, który zamówi tłumaczenia online uzyska darmową wysyłkę. Ten sam przywilej tyczy się także osób, które zakupią większą liczbę jednostek tłumaczeniowych, niezależenie od miejsca przebywania.
  • Konkurencyjnych stawek – siłą rzeczy również i nasza firma znalazła się w kryzysie. Aby utrzymać personel musimy wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zadbać o to, aby być konkurencyjnym cenowo. W konsekwencji tych słów możecie Państwo liczyć na korzystniejsze stawki rozliczeniowe oraz bonifikaty. Zapraszamy do kooperacji.

 

Tłumaczenia w erze zarazy
Tłumaczenia w erze zarazy

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE