Wycena tłumaczeń online

2020-03-04 Tlumacz

Wycena tłumaczeń online to jeden z istotniejszych parametrów, które determinują Wykonawcę usług tłumaczeniowych. I nie chodzi tu jedynie o kwestie związane z jej wartością, a bardziej rzetelnym podejściem do kwestii szacowania kosztów. Biuro tłumaczeń online ma w tym temacie sporo do powiedzenia.

Nasz biznes prowadzimy od wielu lat. W tym czasie mieliśmy styczność z kilkoma tysiącami dokumentów, które zostały dostarczone nam przez osoby z różnych części kraju. Okres ten sprzyjał wypracowaniu odpowiednich standardów, które dzisiaj są nieodzownym elementem naszej pracy. Wysyłając przekłady do naszego biura macie Państwo pewność, że:

Wycena tłumaczeń online – standardy jakościowe

  • Do przygotowania wyceny użyjemy odpowiedniego oprogramowania – wycena translacji przez Internet odbywa się przy użyciu oprogramowania typu OCR. Standard ten pozwala na dokładne wyliczenie ilości znaków w danym dokumencie. Takie programy jak choćby Abby Finereader pozwalają na zamianę skanów do postaci edytowalnej, a następnie sprawdzenie ilości znaków ze spacjami. Powierzając nam swoje papiery zyskujecie Państwo gwarancję trafnego szacowania kosztów w oparciu o faktyczne zmienne.
  • Przygotujemy wycenę przed upływem 1 dobywycena tłumaczeń online opiera się nie tylko na korzystaniu z odpowiedniego software’u. W naszym biurze tłumaczeń zawartość części dokumentów konsultowana jest z filologami danego języka. W sporadycznych sytuacjach czas potrzebny na szacowanie kosztów może się zatem wydłużyć. Mowa tutaj przede wszystkim o tekstach technicznych oraz medycznych. Część z nich zawiera bowiem słownictwo, które jest na tyle skomplikowane że wymaga omówienia z wybranym językowcem. Takie podejście daje pewność, że translacje naszego autorstwa będą wykonane w sposób poprawny merytorycznie. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki na podanie wartości zlecenia nie będziecie Państwo czekać dłużej niż 24 godziny.
  • Udzielimy odpowiednych rabatówwycena tłumaczeń online obejmuje przyznane Państwu rabaty. Bonifikaty udzielane są zależenie od wielkości danego przekładu i stopnia nawiązanej kooperacji. Tym samym lepsze stawki uzyskają nie tylko stali klienci, ale i osoby które korzystają z naszych usług po raz pierwszy. Centrum Dobrych Tłumaczeń to firma, której usługi charakteryzują się najlepszym przełożeniem jakości w stosunku do ponoszonych kosztów.
Wycena tłumaczeń online
Wycena tłumaczeń online
Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE