Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Nowy Targ

Kim jest tłumacz przysięgły hiszpańskiego Nowy Targ?

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Nowy Targ zachęca Państwa do skorzystania z usług obejmujących przekłady polsko hiszpańskie. Do sprawnej kooperacji zapraszamy przedsiębiorstwa i klientów indywidualnych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok. Usługi językowe sygnowane naszym logo to synonim wysokiej jakości za rozsądne pieniądze. Jesteśmy firmą, która łamie granice językowe i ułatwia kontakt z Hiszpanami. Państwa dokumenty można do nas dostarczyć w formie elektronicznej lub osobiście. Biuro tłumaczeń online to podmiot, który obsługuje następujące rodzaje przekładów pisemnych hiszpańskiego:

Co zamówisz u tłumacza przysięgłego hiszpańskiego Nowy Targ?

Tłumacz przysięgły hiszpański Nowy Targ

 

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Nowy Targ
Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Nowy Targ

 

Nowy Targ – miasto w województwie małopolskim, położone w Kotlinie Orawsko-Nowotarskiej u stóp Gorców, w widłach Czarnego i Białego Dunajca. Siedziba powiatu nowotarskiego oraz gminy wiejskiej Nowy Targ, a także Euroregionu Tatry.

Liczący 33 293 mieszkańców Nowy Targ jest największym miastem i historyczną stolicą Podhala, jak również jego głównym ośrodkiem handlowym, komunikacyjnym i przemysłowym.

W mieście działa Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa, a także najwyżej położone lotnisko w Polsce.

Lokowany przed 1233 rokiem, Nowy Targ prawa miejskie otrzymał 22 czerwca 1346 r. od króla Kazimierza Wielkiego. Zachował się historyczny zespół architektoniczno-urbanistyczny miasta ze średniowiecznym rynkiem.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE