Tłumacz przysięgły angielskiego Nowy Targ

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Nowy Targ?

Tłumacz przysięgły angielskiego Nowy Targ to usługa obejmująca przekłady z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do kooperacji zachęcamy firmy i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Nowy Targ to firma godny zaufania. Skupiamy wysiłki kilkunastu tłumaczy z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać zdalnie lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane translacje dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Nowy Targ?

Tłumacz przysięgły angielski Nowy Targ

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Nowy Targ
Tłumacz przysięgły angielskiego Nowy Targ

 

Nowy Targ – miasto w województwie małopolskim, położone w Kotlinie Orawsko-Nowotarskiej u stóp Gorców, w widłach Czarnego i Białego Dunajca. Siedziba powiatu nowotarskiego oraz gminy wiejskiej Nowy Targ, a także Euroregionu Tatry.

Liczący 33 293 mieszkańców Nowy Targ jest największym miastem i historyczną stolicą Podhala, jak również jego głównym ośrodkiem handlowym, komunikacyjnym i przemysłowym.

W mieście działa Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa, a także najwyżej położone lotnisko w Polsce.

Lokowany przed 1233 rokiem, Nowy Targ prawa miejskie otrzymał 22 czerwca 1346 r. od króla Kazimierza Wielkiego. Zachował się historyczny zespół architektoniczno-urbanistyczny miasta ze średniowiecznym rynkiem.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE