Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Biłgoraj

Kim jest tłumacz przysięgły hiszpańskiego Biłgoraj?

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Biłgoraj zachęca Państwa do skorzystania z serwisu obejmującego translacje polsko hiszpańskie. Do owocnej współpracy zapraszamy przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Usługi lingwistyczne sygnowane naszym logo to synonim dużej jakości za rozsądne pieniądze. Jesteśmy organizacją, która przełamuje granice językowe i ułatwia kontakt z Hiszpanami. Państwa dokumenty można do nas dostarczyć mailowo lub osobiście. Biuro tłumaczeń online to podmiot, który obsługuje następujące typy translacji pisemnych hiszpańskiego:

Co zamówisz u tłumacza przysięgłego hiszpańskiego Biłgoraj?

Tłumacz przysięgły hiszpański Biłgoraj

 

Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Biłgoraj
Tłumacz przysięgły hiszpańskiego Biłgoraj

 

Biłgoraj (jid. ‏בילגוריי‎, ros. Билгорай, ukr. Білго́рай) – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, siedziba powiatu biłgorajskiego.

Drugie co do wielkości (po Zamościu) miasto w południowej części województwa lubelskiego. W przeszłości był miastem szlacheckim, założonym przez Gorayskich herbu Korczak w drugiej połowie XVI wieku.

Biłgoraj leży w historycznej Małopolsce, w drugiej połowie XVIII wieku jako miasto prywatne położony był w powiecie urzędowskim w ziemi lubelskiej województwa lubelskiego.

Początkowo był istotnym ośrodkiem protestanckim. Z czasem stał się miejscem przenikania kultur głównie polskiej i żydowskiej, a także rusińskiej i (w okresie rozbiorowym) rosyjskiej. Do końca XIX wieku był znacznym centrum rzemieślniczym. Obecnie stanowi duży ośrodek przemysłu lekkiego. Leży w bezpośrednim sąsiedztwie Roztocza, wśród lasów Puszczy Solskiej, nad rzeką Ładą.

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE