Tłumacz przysięgły angielskiego Biłgoraj

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Biłgoraj?

Tłumacz przysięgły angielskiego Biłgoraj to oferta obejmująca translacje z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zachęcamy przedsiębiorstw i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Biłgoraj to partner godny zaufania. Łączymy umiejętności kilkunastu tłumaczy z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom merytoryczny, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Gotowe przekłady dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie tłumaczenia zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Biłgoraj?

Tłumacz przysięgły angielski Biłgoraj

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Biłgoraj
Tłumacz przysięgły angielskiego Biłgoraj

 

Biłgoraj (jid. ‏בילגוריי‎, ros. Билгорай, ukr. Білго́рай) – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie lubelskim, siedziba powiatu biłgorajskiego.

Drugie co do wielkości (po Zamościu) miasto w południowej części województwa lubelskiego. W przeszłości był miastem szlacheckim, założonym przez Gorayskich herbu Korczak w drugiej połowie XVI wieku.

Biłgoraj leży w historycznej Małopolsce, w drugiej połowie XVIII wieku jako miasto prywatne położony był w powiecie urzędowskim w ziemi lubelskiej województwa lubelskiego.

Początkowo był istotnym ośrodkiem protestanckim. Z czasem stał się miejscem przenikania kultur głównie polskiej i żydowskiej, a także rusińskiej i (w okresie rozbiorowym) rosyjskiej. Do końca XIX wieku był znacznym centrum rzemieślniczym. Obecnie stanowi duży ośrodek przemysłu lekkiego. Leży w bezpośrednim sąsiedztwie Roztocza, wśród lasów Puszczy Solskiej, nad rzeką Ładą.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE