Tłumaczenia umów i kontraktów

2020-07-30 Tlumacz

Tłumaczenia umów i kontraktów to usługa, która jest poszukiwana tak przez firmy, różnego rodzaju instytucje jak i klientów indywidualnych. Wpływ na taki stan rzeczy ma bardzo wiele czynników. Potrzeba sformalizowania wzajemnych ustaleń na piśmie zachodzi bowiem prawie we wszystkich dziedzinach naszego życia.

Od biznesu aż po rynek pracy konieczna staje się ochrona własnych interesów, czego najlepszym wyrazem jest dobrze przygotowana umowa. W sytuacji kiedy do kooperacji ma dojść na polu międzynarodowym niezbędna staje się pomoc wybranego  filologa. Tą ostatnią zapewnia nasze biuro tłumaczeń. Nasze usługi świadczymy w następujących obszarach:

Tłumaczenia umów i kontraktów

  • Handel tłumaczenia umów i kontraktów są niezbędne dla firm, które importują lub eksportują poszczególne dobra. Ich treść dotyczy głównie ciągłości dostaw i wymagań jakościowych, który musi spełnić dany przedmiot lub towar. Większość dokumentów używanych w handlu międzynarodowym musi mieć charakter przysięgły. Tylko wtedy są one podstawą do ewentualnych roszczeń, które mogą wystąpić pomiędzy stronami.
  • Sport – sport już od dawna nabrał charakteru międzynarodowego. W niemal każdej dyscyplinie występuję spora liczba obcokrajowców, którzy cieszą nasze oko swoimi osiągnięciami. Kluby koszykarskie, żużlowe czy piłkarskie zawierają w swoich kadrach wielu zawodników z którymi wcześniej musiały podpisać stosowny kontrakt. Nasze biuro nieraz ma do czynienia z tego typu dokumentami. Zachęcamy włodarzy rodzimych teamów do skorzystania z usług Centrum Dobrych Tłumaczeń. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybką obsługę.
  • Bankowość – podstawą do uzyskania kredytu jest osiąganie wymaganych dochodów. Te ostatnie dokumentuje się poprzez tłumaczenia umów i kontraktów oraz wyciągu bankowego. Dokumenty te są wymagane przez analityków bankowych, którzy na ich podstawie decydują o uzyskaniu zdolności kredytowej. Biuro tłumaczeń zaprasza do przesyłania swoich dokumentów na naszego maila. Przyszłym klientom naszej firmy gwarantujemy darmową wycenę i satysfakcjonujące stawki rozliczeniowe.
  • Produkcjatłumaczenia umów i kontraktów dotyczą również maszyn i urządzeń, które są nabywane od przedsiębiorstw, produkujących je zagranicą. Z racji wysokich kosztów ponoszonych na kupno tego typ dóbr, warto ich późniejszą przydatność i walory użytkowe sformalizować w postaci umowy. Pomagamy firmom z niemal 50 branż, a wyrazem naszych kompetencji są otrzymywane referencje.

 

Przekłady umów i kontraktów
Przekłady umów i kontraktów

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE