Tłumacz przysięgły angielskiego Skawina

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Skawina?

Tłumacz przysięgły angielskiego Skawina to propozycja obejmująca translacje z jednego z najpopularniejszych języków naszego globu. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstw i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Skawina to firma godny zaufania. Skupiamy umiejętności kilkunastu filologów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane tłumaczenia wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie tłumaczenia zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Skawina?

Tłumacz przysięgły angielski Skawina

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Skawina
Tłumacz przysięgły angielskiego Skawina

 

Skawina – miasto w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej. Miasto jest położone nad rzeką Skawinką, kilkanaście kilometrów na południowy zachód od centrum Krakowa. Jest jednym z ośrodków miejskich aglomeracji krakowskiej.

Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. miasto liczyło 24 310 mieszkańców, natomiast obszar całej gminy zamieszkuje 43 586 osób. Powierzchnia miasta wynosi 20,50 km².

Było to miasto opactwa benedyktynów tynieckich w powiecie szczyrzyckim województwa krakowskiego w końcu XVI wieku.

W latach 1975–1998 Skawina należała administracyjnie do województwa krakowskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE