Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz?

Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz to oferta obejmująca przekłady z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do współpracy zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Racibórz to partner warty zaufania. Skupiamy umiejętności kilkunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane tłumaczenia wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Jakie tłumaczenia zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Racibórz?

Tłumacz przysięgły angielski Racibórz

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz
Tłumacz przysięgły angielskiego Racibórz

 

Racibórz (niem. Ratibor, dś. Rattebor, cz. Ratiboř, śl. Racibůrz) – miasto w Polsce, w województwie śląskim; siedziba władz powiatu raciborskiego.

Racibórz jest obok Opola jedną z historycznych stolic Górnego Śląska, gdzie rezydowali książęta opolsko-raciborscy. Do dzisiaj zachowało się wiele cennych zabytków, m.in. kaplica zamkowa pw. św. Tomasza Kantuaryjskiego, zwana perłą gotyku śląskiego. Miasto jako pierwsze w Polsce i Europie otrzymało certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001. Według danych z 31 grudnia 2019 r. miasto miało 54 739 mieszkańców.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE