Tłumacz przysięgły angielskiego Pruszcz Gdański

Kto to jest tłumacz przysięgły angielskiego Pruszcz Gdański?

Tłumacz przysięgły angielskiego Pruszcz Gdański to oferta obejmująca przekłady z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Pruszcz Gdański to partner godny zaufania. Skupiamy umiejętności kilkunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Pruszcz Gdański?

Tłumacz przysięgły angielski Pruszcz Gdański

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Pruszcz Gdański
Tłumacz przysięgły angielskiego Pruszcz Gdański

 

Pruszcz Gdański (niem. Praust, kasz. Pruszcz, Pruszcz Gduńsczi) – miasto w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim (siedziba starostwa), nad rzeką Radunią, należące do aglomeracji trójmiejskiej, przylega od południa do Gdańska.

Pruszcz Gdański leży przy wylocie z Gdańska drogi krajowej nr 91 oraz głównej linii kolejowej do Warszawy. Na południe od miasta rozpoczyna się obwodnica trójmiejska, a niedaleko tego miejsca znajduje się także węzeł drogowy Rusocin, stanowiący początek autostrady A1.

Według danych GUS z 30 czerwca 2021 r., Pruszcz Gdański liczył 31 822 mieszkańców i był pod względem liczby ludności trzynastym miastem w województwie pomorskim.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE