Tłumacz przysięgły angielskiego Police

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Police?

Tłumacz przysięgły angielskiego Police to usługa obejmująca translacje z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Police to przedsiębiorstwo godny zaufania. Skupiamy umiejętności parunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać zdalnie lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Police?

Tłumacz przysięgły angielski Police

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Police
Tłumacz przysięgły angielskiego Police

 

Police (do 1945 niem. Pölitz) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie polickim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Police, miasto satelickie Szczecina, położone nad Odrą i Gunicą na Równinie Wkrzańskiej. Port morski na lewym brzegu ujściowego odcinka Odry. Police otacza Puszcza Wkrzańska. W Policach znajduje się port morsko-rzeczny na Odrze (piąty pod względem przeładunku w Polsce).

Według danych GUS z 30 czerwca 2021 r., Police liczyły 32 034 mieszkańców i były pod względem liczby ludności siódmym miastem w województwie zachodniopomorskim.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE