Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno?

Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno to oferta obejmująca translacje z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do współpracy zapraszamy przedsiębiorstw i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Piaseczno to firma warty zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu filologów z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać online lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane tłumaczenia wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Piaseczno?

Tłumacz przysięgły angielski Piaseczno

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno
Tłumacz przysięgły angielskiego Piaseczno

 

Piaseczno – miasto w Polsce położone w województwie mazowieckim, siedziba powiatu piaseczyńskiego i gminy miejsko-wiejskiej Piaseczno, w sąsiedztwie warszawskiej dzielnicy Ursynów, w odległości około 17 km na południe od centrum Warszawy. Lokalizacja ta wpływa korzystnie na szybki rozwój budownictwa, uruchomienie siedzib wielu zagranicznych przedsiębiorstw (w 2010 r. uznane za najbardziej atrakcyjne miasto dla biznesu według magazynu Forbes), szybkiego przyrostu liczby mieszkańców, itd. Miasto wchodzi w skład aglomeracji warszawskiej.

Według danych Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w dniu 30 czerwca 2021 r. miasto liczyło 44 788 mieszkańców.

Piaseczno było miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, położonym w drugiej połowie XVI wieku w powiecie warszawskim ziemi warszawskiej województwa mazowieckiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE