Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec

Kto to jest tłumacz przysięgły angielskiego Mielec?

Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec to oferta obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków naszego globu. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Mielec to firma godny zaufania. Skupiamy umiejętności kilkunastu specjalistów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są poprawne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Gotowe translacje dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Mielec?

Tłumacz przysięgły angielski Mielec

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec
Tłumacz przysięgły angielskiego Mielec

 

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz i centrum powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej. Mielec jest drugim co do wielkości miastem w województwie podkarpackim pod względem populacji według danych GUS z 31 grudnia 2020 roku.

Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami techniczno-informatycznymi, branżowymi oraz szkołami wyższymi (kształcącymi na poziom licencjacki oraz magisterski. Dostępne są również studia podyplomowe). Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku. Według danych GUS z 31 grudnia 2020 roku miasto liczy 60 075 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km². Motto miejskie brzmi: Tu rozwijają się skrzydła!.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE