Tłumacz przysięgły angielskiego Lubin

Kto to jest tłumacz przysięgły angielskiego Lubin?

Tłumacz przysięgły angielskiego Lubin to usługa obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do kooperacji zapraszamy przedsiębiorstw i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Lubin to firma godny zaufania. Łączymy umiejętności parunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są poprawne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać online lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Lubin?

Tłumacz przysięgły angielski Lubin

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Lubin
Tłumacz przysięgły angielskiego Lubin

 

Lubin (niem. Lüben) – miasto w południowo-zachodniej Polsce, na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu lubińskiego i gminy wiejskiej Lubin. Leży na Wysoczyźnie Lubińskiej, nad rzeką Zimnicą.

Lubin leży w Legnicko-Głogowskim Okręgu Miedziowym. W Lubinie swoją siedzibę ma założony w roku 1961 KGHM Polska Miedź, jeden z czołowych producentów miedzi i srebra na świecie.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Lubin liczył 71 710 mieszkańców i był pod względem liczby ludności piątym (po Wrocławiu, Wałbrzychu, Legnicy oraz Jeleniej Górze) miastem w województwie dolnośląskim, a także 51. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE