Tłumacz przysięgły angielskiego Konin

Kto to jest tłumacz przysięgły angielskiego Konin?

Tłumacz przysięgły angielskiego Konin to usługa obejmująca tłumaczenia z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do współpracy zachęcamy firmy i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Konin to partner warty zaufania. Skupiamy wysiłki parunastu specjalistów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie prezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są nienaganne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać online lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Gotowe tłumaczenia wysyłamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Konin?

Tłumacz przysięgły angielski Konin

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Konin
Tłumacz przysięgły angielskiego Konin

 

Konin – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, siedziba powiatu konińskiego; leży w Dolinie Konińskiej, nad Wartą; główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin uzyskał lokację miejską przed 1293, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa konińskiego, w drugiej połowie XVI wieku leżał w powiecie konińskim województwa kaliskiego.

W latach 1975–1998 stolica województwa konińskiego.

W 2018 w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Konin zajął 18. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 samorządów miast na prawach powiatu.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Konin liczył 72 539 mieszkańców i był pod względem liczby ludności trzecim (po Poznaniu oraz Kaliszu) miastem w województwie wielkopolskim, a także 48. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE