Tłumacz przysięgły angielskiego Goleniów

Kto to jest tłumacz przysięgły angielskiego Goleniów?

Tłumacz przysięgły angielskiego Goleniów to oferta obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków naszego globu. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Goleniów to partner warty zaufania. Skupiamy wysiłki kilkunastu specjalistów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom merytoryczny, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać zdalnie lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane tłumaczenia wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Goleniów?

Tłumacz przysięgły angielski Goleniów

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Goleniów
Tłumacz przysięgły angielskiego Goleniów

 

Goleniów (tuż po wojnie Gołonóg, niem. Gollnow) – miasto w zachodniej części woj. zachodniopomorskiego, w powiecie goleniowskim, położone nad rzeką Iną, na Pobrzeżu Szczecińskim, 35 km na północny wschód od Szczecina. Miasto jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Goleniów i dziesiątym ośrodkiem miejskim województwa (pod względem liczby ludności). Nieopodal biegną drogi krajowe nr 3 i nr 6, a w pobliskich Glewicach znajduje się port lotniczy Szczecin-Goleniów.

Według danych GUS z 30 czerwca 2021 r., Goleniów liczył 21 876 mieszkańców i był pod względem liczby ludności dziesiątym miastem w województwie zachodniopomorskim.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE