Tłumacz przysięgły angielskiego Gniezno

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Gniezno?

Tłumacz przysięgły angielskiego Gniezno to oferta obejmująca przekłady z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Gniezno to przedsiębiorstwo warty zaufania. Łączymy umiejętności parunastu specjalistów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko wysoki poziom merytoryczny, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane translacje wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Gniezno?

Tłumacz przysięgły angielski Gniezno

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Gniezno
Tłumacz przysięgły angielskiego Gniezno

 

Gniezno (łac. Gnesna, niem. Gnesen) – miasto w województwie wielkopolskim, pierwsza stolica Polski, pierwsza metropolia kościelna w Polsce, miasto św. Wojciecha. Siedziba władz powiatu gnieźnieńskiego i gminy Gniezno oraz archidiecezji (arcybiskupów gnieźnieńskich i prymasów Polski).

Miasto królewskie lokowane w latach 1238–1239 położone było w XVI wieku w województwie kaliskim.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Gniezno liczyło 67 570 mieszkańców i było pod względem liczby ludności szóstym miastem w województwie wielkopolskim, a także 56. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE