Tłumacz przysięgły angielskiego Głogów

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Głogów?

Tłumacz przysięgły angielskiego Głogów to oferta obejmująca tłumaczenia z jednego z najbardziej znanych języków naszego globu. Do kooperacji zachęcamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Głogów to partner godny zaufania. Skupiamy umiejętności kilkunastu specjalistów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać Internetowe lub przynosząc dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Głogów?

Tłumacz przysięgły angielski Głogów

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Głogów
Tłumacz przysięgły angielskiego Głogów

 

Głogów (łac. Glogovia, niem. Glogau, cz. Hlohov) – miasto w zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, położone na Dolnym Śląsku, siedziba powiatu głogowskiego oraz gminy wiejskiej Głogów. Umiejscowione nad rzeką Odrą.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Głogów liczył 66 120 mieszkańców i był pod względem liczby ludności szóstym miastem w województwie dolnośląskim, a także 59. spośród najludniejszych miast w Polsce.

Miasto usytuowane jest na obszarze Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE