Tłumacz przysięgły angielskiego Gdynia

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Gdynia?

Tłumacz przysięgły angielskiego Gdynia to oferta obejmująca przekłady z jednego z najbardziej znanych języków świata. Do współpracy zapraszamy firmy i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Gdynia to przedsiębiorstwo warty zaufania. Skupiamy wysiłki parunastu filologów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać online lub dostarczając dokumenty to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Gdynia?

Tłumacz przysięgły angielski Gdynia

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Gdynia
Tłumacz przysięgły angielskiego Gdynia

 

Gdynia (wymowa , kaszub. Gdiniô, niem. Gdingen) – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta (wraz z Gdańskiem i Sopotem), jest zatem jednym z miast centralnych aglomeracji Trójmiasta. Według stanu na 2022 Gdynia liczyła ok. 244 000 mieszkańców (dwunaste miejsce w Polsce) i zajmowała powierzchnię ok. 390 km², czego ponad 60 proc. obejmowało obszar morski. Jest najludniejszym w Polsce miastem niewojewódzkim.

Prawa miejskie Gdynia uzyskała 4 marca 1926. Impulsem do rozwoju miasta była budowa portu, który powstał w celu zapewnienia Polsce dostępu do morskich szlaków i bazy marynarki wojennej wobec niepewnej sytuacji w Wolnym Mieście Gdańsku. Szybki napływ ludności i dynamiczny rozwój portu sprawiły, że w ciągu kilkunastu lat po nadaniu praw miejskich Gdynia ze wsi rybackiej przekształciła się w miasto zamieszkane przez blisko 130 tys. osób (1939).

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE