Tłumacz przysięgły angielskiego Dębica

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Dębica?

Tłumacz przysięgły angielskiego Dębica to propozycja obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków naszego globu. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Dębica to firma godny zaufania. Łączymy wysiłki parunastu tłumaczy z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom merytoryczny, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać zdalnie lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Gotowe przekłady dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń uwierzytelnionych obejmuje:

Jakie tłumaczenia zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Dębica?

Tłumacz przysięgły angielski Dębica

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Dębica
Tłumacz przysięgły angielskiego Dębica

 

Dębica – miasto w województwie podkarpackim, siedziba powiatu dębickiego, położone nad rzeką Wisłoką, przy autostradzie A4 i drodze krajowej 94 w Rynnie Podkarpackiej, na północnym skraju Pogórza Strzyżowskiego. Przed 1945 r. Dębica należała do województwa krakowskiego, po zakończeniu II wojny światowej weszła w skład nowo utworzonego województwa rzeszowskiego.

Leży w historycznej Małopolsce, w dawnej ziemi sandomierskiej. Dębica uzyskała niezrealizowaną lokację miejską w 1358 roku, lokowana w 1372 roku, zdegradowana do kategorii miasteczka w 1785 roku. Prawa miejskie ponowne nadane w 1912 roku. W 1927 roku do Dębicy włączono zdegradowane miasto Kawęczyn. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa tarnowskiego.

Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłu chemicznego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE