Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica?

Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica to propozycja obejmująca tłumaczenia z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do kooperacji zapraszamy firmy oraz osoby prywatne. Biuro tłumaczeń angielskiego Brodnica to partner warty zaufania. Łączymy wysiłki kilkunastu filologów z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miast w naszym kraju. Z naszego serwisu można skorzystać Internetowe lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Brodnica?

Tłumacz przysięgły angielski Brodnica

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica
Tłumacz przysięgły angielskiego Brodnica

 

Brodnica (wymowa ; niem. Strasburg in Westpreußen, Strasburg an der Drewenz) – miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba powiatu brodnickiego, obecnie położone po obu stronach rzeki Drwęcy. Historyczne centrum miasta leży na prawym (zachodnim) brzegu rzeki, w ziemi chełmińskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego.

Według danych GUS z 31 grudnia 2019 r. Brodnica liczyła 28 880 mieszkańców.

Miasto królewskie lokowane w 1238 roku położone było w XVI wieku w województwie chełmińskim. Miejsce obrad sejmików elekcyjnych województwa chełmińskiego.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE