Tłumacz przysięgły angielskiego Żory

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Żory?

Tłumacz przysięgły angielskiego Żory to usługa obejmująca przekłady z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do kooperacji zapraszamy firmy i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Żory to partner warty zaufania. Skupiamy wysiłki parunastu filologów z języka Szekspira. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie prezentują nie tylko wysoki poziom wykonania, ale i są nienaganne pod kątem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać online lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady dostarczamy także zagranicę. Usługa tłumaczeń przysięgłych obejmuje:

Jakie tłumaczenia zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Żory?

Tłumacz przysięgły angielski Żory

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Żory
Tłumacz przysięgły angielskiego Żory

 

Żory (cz. Žáry, Žárov, niem. Sohrau) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, historycznie na Górnym Śląsku.

Jest jednym z miast należących do Rybnickiego Okręgu Węglowego. Obecnie miasto spełnia funkcję handlową, usługową, logistyczną.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Żory liczyły 62 844 mieszkańców i były pod względem liczby ludności siedemnastym miastem w województwie śląskim, a także 62. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE