Tłumacz przysięgły angielskiego Zgorzelec

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Zgorzelec?

Tłumacz przysięgły angielskiego Zgorzelec to usługa obejmująca translacje z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zachęcamy przedsiębiorstw i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Zgorzelec to partner warty zaufania. Skupiamy umiejętności parunastu filologów z mowy Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez cały tydzień. Przekłady polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom wykonania, ale i są poprawne pod względem edycyjnym. Działamy na obszarze 224 miast w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub przynosząc papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane przekłady dostarczamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Jakie tłumaczenia zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Zgorzelec?

Tłumacz przysięgły angielski Zgorzelec

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Zgorzelec
Tłumacz przysięgły angielskiego Zgorzelec

 

Zgorzelec (niem. Görlitz , grnłuż. Zhorjelc, dlnłuż. Zgórjelc, cz. Zhořelec) – miasto przygraniczne w województwie dolnośląskim, w polskiej części Górnych Łużyc, na prawym brzegu Nysy Łużyckiej, w Obniżeniu Żytawsko-Zgorzeleckim. Przed 1945 stanowiło prawobrzeżną część miasta Görlitz.

Zgorzelec jest siedzibą gminy wiejskiej Zgorzelec oraz powiatu zgorzeleckiego. Miasto należy do Związku Miast Polskich.

Według danych GUS z 30 czerwca 2020 r. miasto miało 30 047 mieszkańców.

Barwy herbu i flagi Zgorzelca (niebiesko-żółte) są identyczne jak we fladze Górnych Łużyc, na terenie których Zgorzelec leży.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE