Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry

Kim jest tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry?

Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry to propozycja obejmująca przekłady z jednego z najpopularniejszych języków świata. Do współpracy zachęcamy firmy i osoby indywidualne. Biuro tłumaczeń angielskiego Tarnowskie Góry to przedsiębiorstwo godny zaufania. Skupiamy wysiłki kilkunastu filologów z języka Szekspira. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Tłumaczenia polsko angielskie reprezentują nie tylko najlepszy poziom merytoryczny, ale i są poprawne pod kątem edycyjnym. Działamy na terenie 224 miejscowości w naszym kraju. Z naszych usług można skorzystać Internetowe lub dostarczając papiery to jednego z oddziałów. Przygotowane translacje wysyłamy również zagranicę. Usługa tłumaczeń poświadczonych obejmuje:

Jakie przekłady zamówisz u tłumacza przysięgłego angielskiego Tarnowskie Góry?

Tłumacz przysięgły angielski Tarnowskie Góry

 

Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry
Tłumacz przysięgły angielskiego Tarnowskie Góry

 

Tarnowskie Góry (wymowa ; niem. Tarnowitz, cz. Tarnovice, Tarnovské Hory; łac. Montes Tarnovicenses) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, siedziba powiatu tarnogórskiego, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), historycznie na Górnym Śląsku.

W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa katowickiego.

W 2017 tarnogórska Kopalnia rud ołowiu, srebra i cynku wraz z systemem gospodarowania wodami podziemnymi została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Według danych GUS z 31 grudnia 2020 r., Tarnowskie Góry liczyły 61 756 mieszkańców i były pod względem liczby ludności osiemnastym miastem w województwie śląskim, a także 67. spośród najludniejszych miast w Polsce.

 

Zapraszamy do kontaktu i darmowej wyceny
WYCENA ONLINE